سبد خرید  cart.gif |  حساب من |  تماس با ما |  راهنما     Search

آوند دانش٬ از سال ۱۳۷۵ شمسی فعالیتش را به‌عنوان نمایندگی انحصاری انتشارات بین‌المللی جان وایلی در ایران شروع کرد.

رسالت آوند دانش بر پایه فراهم‌آوری اطلاعات مورد نیاز جامعه در حال توسعه‌ی ایران گذارده شده است و در این راستا می‌کوشد تا با شناسایی فصل اشتراک گروه خوانندگان آثار جان وایلی با جامعه علمی ایران، کیفیت خدماتش را مستمر بهبود بخشد و با تمرکز بر فعالیت‌های انتشارات جان وایلی و تغییر و تحول بین‌المللی گرد آن، بهترین آثار و تازه‌های نشر جان وایلی را، متناسب با بازار کتاب ایران، عرضه کند. آوند دانش مشتریان خود را همواره رکن تعریف‌کننده موفقیت در سال‌های گذشته می‌داند، و از این‌رو بازشناسی خواسته‌هایشان را محور تغییر در دستیابی به خدمات شایسته این بازار می‌شناسد.

انتشارات جان وایلی (John Wiley) یک ناشر بین‌المللی، با تجربه‌ی ۲۰۰ ساله، در حوزه علمی-فنی-پزشکی (Scientific, Technical & Medical)، تخصصی-بازرگانی (Professional & Trade) و کتاب‌های درسی (Textbooks) است. با این تقسیم‌بندی، وایلی رسالتش را بدین‌شکل تعریف کرده:

حوزه علمی-فنی-پزشکی: نشر در زمينه‌های موضوعی علوم طبيعی و علوم پايه، و برخی از رده‌های موضوعی پزشکی به‌منظور پاسخ‌گویی به نیاز به اطلاعات در حوزه تحقیقات در سطح بین‌الملل. سایت onlinelibrary.wiley.com با هدف بهینه‌سازی فعالیت این بخش و در پاسخ به تغییر عمده‌ی نیازی پژوهشی برای محصولات الکترونیکی، توسعه یافته است.

حوزه تخصصی-بازرگانی: نشر در زمینه‌های موضوعی بازرگانی، حسابداری، مدیریت، کامپیوتر، صنعت جهان‌گردی، روان‌شناسی، معماری و علاقه مخاطب عام (General Interest). می‌توان گفت کتاب‌های منتشرشده در این بخش کتاب‌هایی هستند که پس از انتشار روی پیش‌خوان کتاب‌فروشی‌ها یافت می‌شوند. ناشران برتر زیرمجموعه‌ی این بخش عبارتند از: Wrox, Sybex, For Dummies, Visual و CliffNotes. سایت www.wiley.com فهرست کلی و جامعی از این بخش را در اختيار علاقه‌مندان می‌گذارد.

حوزه کتاب‌های درسی: نشر کتاب‌های درسی مورد نیاز حوزه‌ آموزشی و دانشگاهی. زمینه‌های موضوعی بیشتر دربرگيرنده‌ی حوزه‌های مهندسی، علوم پایه خصوصاً ریاضیات، حسابداری، بازرگانی و مديريت می‌شوند. بخش Higher Education سایت www.wiley.com به‌معرفی کتاب‌های درسی منتشرشده، به‌تفکیک زمینه‌های موضوعی می‌پردازد.

آوند دانش آثار جان وایلی در سه حوزه‌ی مزبور را از طریق دو مجرای فروش در اختیار متقاضیان قرار می‌دهد:

  • نمایشگاه‌های بین‌المللی داخل کشور و نمایشگاه‌های شهرستانی،
  • فراهم‌آوری کتاب‌های مورد درخواست از طریق سیستم «ثبت سفارش».

برای ايجاد سفارش کافيست روی لينک «افزودن به سبد» ذيل هر اثر انتخابی کليک کنيد و سپس با مشاهده‌ی سبد خريد در پايان انتخاب‌ها، دستورات مندرج در سايت را دنبال کنيد.

برای کسب اطلاعات از نمایشگاه‌های پیش ‌رو، به بخش «نمایشگاه‌ها» روی سایت آوند دانش به آدرس www.avand-danesh.com مراجعه کنید.

جهت کسب هرگونه اطلاعات درخصوص محصولات جان وایلی و همچنین درباره‌ فعالیت‌های آوند دانش، با ما تماس بگيريد.

  • مرکز پخش: تهران، میدان انقلاب، خیابان جمالزاده شمالی، بعد از چهارراه نصرت، کوچه دعوتی، شماره ۱۲
  • فروشگاه و دفتر نشر: تهران، ضلع جنوبی پارک قیطریه، خیابان روشنایی، خیابان شهاب، نبش روشندان، پلاک ۲۵
  • کدپستی: ۱۹۳۱۹۳۴۱۳۴
  • صندوق پستی: ۱۹۵۸۵/۶۷۳
  • تلفن: ۶۶۵۹۱۹۰۹-۰۲۱
  • پيامک: ۱٠٠٠٠۱۸٠۷
  • رایانامه: info@avand-danesh.com